Whatsapta silinen mesajlar geri getirme kesin !!!çözüm!!!

Whatsapta silinen mesajlar geri gelirmi bunun cevabı EVET peki nasil olacak? Örnek verecek olsam diyelimki 27 ağustosta çok önemli bir. Mesajı  sildiniz whatsapta ve bu tarihteki mesajı özelikle getirmek istiyorsunuz.

Ama nasıl geri getireceksiniz? Yazıyı okumaya devam edin inanın  size baya faydası olacak. Şimdi öncelikle telefonumuzdaki whatsap silelim.

Whatsap programını sildikten sonra telefonumuzun Dosyalar kısmına girelim. Yani telefon hafızasına, aşağı geldiniz zaman whatsap klasörü var. Bu whatsap klasörünü açıyoruz. Önümüze 3 tane  klasör daha çıkacak.

Biz ortadaki klasörü açıyoruz. Yani databases klasorunu burda 5 tane dosyada olabilir 10 tane dosyada olabilir. Mesajlasmaniza bağlı olarak değişebilir.  Bu dosyaların hepsi aynıdır ama sadece bir tanesi farklı onuda Resimde belirtmişim.

Bu dosya aynısı herkeste var. Sizdede vardır. Şimdi  sizin yapmanız gereken bu dosyayı basılı tutup sonrada seçeneklerde yeniden adlandır deyip kafaniza göre bir isim vermek .

Bu dosyayı yeniden adlandırdığınıza göre, diğer dosyaların altında tarihleri yazar. Diyelimki siz 27 ağustos tarihindeki mesajları geri almak istiyorsunuz  o zaman bu tarihteki dosyayı basılı tutup yeniden adlandırıyoruz. Yalnız yeniden adlandırırken sadece tarih kısmını silin.

Yani şu şekilde elinizdeki dosya ismi aynen şu şekilde olacak msgstore-2019-08-22.1.db.crypt12 siz bunun  rakamlari silip ayni bu şekilde yapacaksıniz msgstore.db.crypt12 dikkat edin sadece  ortadaki rakamları sildim. Bunuda bu şekilde yeniden adlandirdik. Şimdi dosyalarımdan çıkıp  whatsap  tekrar  yükleyeceğiz.

Whatsapp tekrar yükleyince önümüze yedeklerler geri yüklensinmi diyecek evet deyip devam edin. Ve resimde gördüğünüz gibi belirtigim tarihteki yedeklerler yuklensinmi diyecek siz evet deyip yüklenmesini bekleyeceksiniz. yükledikten  sonra o tarihteki bütün mesajlar gözükecek.

Siz. Bu şekilde  whatsapta silinen mesajlar geri  getirebilirsiniz. Umarım yazımızı beğenmişsinizdir okuduğunuz için tesekur ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.