Operatörümü nereye ve nasıl şikayet!! edebilirim Vodafone,turkcell türktelekom

Yaziya girmeden önce sıkıntınızı yorumlarda belirtin herturlu yardimci olurum. Merhaba ben vedat,arkadaşlar bugün vodafone turkcell avea operatörlerini nereye şikayet edilir. Vodafone nereye şikayet edebilirim. sizlere göstereceğim. Öncelikle bir reklama tıklayarak destek olursanız sevinirim

Bu site bilgi ve teknoloji kurumu. Sadece teknolojik şeylerle ilgili şikayet edebilirsiniz. Atiyorum gidipte esnaf nereye sikayet edilir, deyipte burada yazilmaz Öncelikle bu yazı kesinlikle size çözüm olacak.

Peki vodafone nereye şikayet edebilirim. yada turkcelli nereye şikayet edebilirim .

Bu şekilde başımada geldi. Sağolasın vodafone 50 liralık fatura gönderdi faturam 20 liraliktı. 30 lira cayma bedeli gönderdi. Okadar ugraştim vodafone müşteri hizmetleri kime şikayet edebilirim diye.Hani burda belki birçoğunuz 50 liralık fatura nedirki? Bunun icin şikayet mi? edilir. Diye düşünüyor olabilirsiniz.

Ama karşıdaki operatör sizi kazıklamanın derdine düşse insanın zoruna gitmez mi? Tabiki gider. Ister 50 olsun ister 100 eğer şikayet etmek istiyorsanız Btk sitesine gidip şikayet edeceksiniz. Öncelikle hakli olduğunuza inanıyorsanız devam edin. Vodafone nereye şikayet edebilirim.

Peki btk sitesine gidip cep telefonu operatörü nereye şikayet edeceksiniz arkadaslar ilk once BURAYA tiklayip kayit olacaksiniz merak etmeyin kayit ücretsizdir. Buraya tıklayın önünüze resimde gösterdiğim yeşil bir seçenek çıkacak “şimdi kaydolun” diye, o seçenege tiklayin.

Tıkladığınızda önünüze tc kimlik nosu, adresiniz, telefonunuz şifre ve birkaç tane seçenek daha çıkacak. Şifrenizi özelikle unutmayin. Şifreyle giris yapacagiz. Bunların hepsini doldurun eksiksiz. Tc kimlik numaranızı verebilirsiniz sıkıntı yok güvenilir.

Siz bütün bunları doldunuz ve kayıt oldunuz, kayıt olduktan sonra giriş kismindan tc kimlik no ve şifrenizi girin giriş yapın. Giris yaptık şimdi şikayetimizi yazacağız.

Giriş yaptığınızda resimde de gösterdiğim şikayet et kısmına tıklayın. Karşınıza bir yazı çıkacak, yinede şikayet etmek istiyorum tıklayın. şikayet formu çıkacak. Şikayet yaz. Bu önünüze çıkan gsm operatörleri şikayet dilekçesi, şimdi bunun nasıl yapıldığını gösterecem.

vodafone nereye şikayet edebilirim

  • Firma faaliyet alanını seçiniz bunu gsm seçiyoruz
  • Şikâyetçi olduğunuz işletmeci buda hangi operatörden şikayetciyseniz onu seçiyoruz. Atıyorum vodafone ise vodafone yada turkcell ise turkcel seciyoruz.
  • Lütfen şikayetinize ait konuyu seçiniz. Burdada hangi konuda şikayetçiyseniz onu seçiyoruz. Mesela hiçyoktan size çayma bedeli geeldi. Cezai şart/cayma bedeli seçeneğini seçiyoruz. Siz şikayetçi olduğunuz konuyu seçiyorsunuz.
  • Şikayetinizi başlığı şikayetçi oldugumuzun konunun başlığı
  • Şikâyet et ile ilgili abone veya telefon numarası diyor siz oraya telefonunuzu yazin
  • Şikâyet detayı kısmı şikayetinizi detaylı bir şekilde yazın. En aşağıda şikayeti işletmeciye gönder tıklıyoruz ve işlemimiz tamamdir
  • Şikâyet takibi menüsü soldan bakabilirsiniz.

Size 15-20 gün arasında cevap verecekler. Yinede bu şikayeti yazarken kesinlikle haklı olduğunuza inanıyorsanız şikayet edin. Okuduğunuz için teşekürler. Umarım yardımcı olmuşumdur. Takildiginiz nokta olursa yorumlarda belirtin. Vodafone nereye şikayet edebilirim. SONUNA GELDİK.

Eğerki yazının size faydası olduysa FACEBOOK YADA TWİTERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Ilgilinizi çekecek yazılar

Silinen fotoğrafları geri getirme

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.