Spotify şarkı indirme garanti yöntem

Bugün spotify bedava şarkı indirme nasıl yapılır? göstereceğiz. hem ücretsiz müzik dinleme,hemde en önemlisi spotify müziklerini indirmeyi göstereceğim. Spotify en önemli kılan şey müzikleri çok kaliteli. Spotify bedava premium 2019 farki yok.

E tabi bu kaliteli müzikleri indirmeden olmaz. Şimdi bu LINKE tıklayın. Spotify apk indirip kurun ve açın. Farkındaysanız bu programda istediğiniz kadar şarkı atlayabiliyorsunuz.

Normalde mağazadan indirseniz 3 şarkıdan fazla atlayamazsınız. Şarkıları indirmek için istediğiniz şarkıya tıklayın seçeneklerde bulunan oynatma listesine ekleye tıklayın.

Şimdi bir program daha indireceğiz. Bu programda sportif downloader. BURAYA tıklayarak indirin. Programı indirdiğinizde açmayın bir tane kod alacağız.

Dosyalarıma girin. Yani telefon hafızasında sırasıyla android- data-.com.spotify.muzik-files- spotifycache-users burdaki dosya ismi sizin kodunuzdur kopyalayın. Resimde de gösterdim.

Şimdi az önce indirdiğimiz spotify downloader programını açın ve sizden kod isteyecek bu kopyaladığınız kodu yapıştırın ve spotifyde çalma listesinde eklediğiniz şarkılar burda görünür. Spotify bedava şarkı indirme

İstediğiniz şarkıları teker teker işaretleyerek yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Eğer bu yazilarin devamını isterseniz kırmızı butona basıp abone olabilirsiniz.

Ilgili yazılar

Instagram takipçi ve beğeni hilesi 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vodafone bedava internet 2019

Vodafone bedava internet 2019 Eğer yazım fayda sağlarsa reklama tıklayarak destek olabilirsiniz yazım fayda sağlamasa reklama tıklamayın çünkü hakımla kazanmak...

Kapat