Silinen fotoğrafları kurtarma samsung, huawei,lg,

Merhaba arkadaşlar hoşgeldiniz bugünkü konumuz silinen fotoğrafları geri getirme. Eğer yanlışlıkla bir fotoğrafı sildiyseniz ve o fotoğrafı geri getiremiyorsaniz. Silinen fotoğrafları kurtarma,

Size mujdeli haberim var bu fotograflari geri getireceğiz. sıkıntı çok yaygın özelikle çocukların eline telefon geçtimi gerçekten çok sıkıntı oluyor. Android silinen dosyaları geri getirme rootsuz,evet root gerekmeden kolaylıkla geri getireceğiz.

Öncelikle ihtiyacimiz olan bir programı indireceğiz. DİSKDİGGER programını BURAYA tıklayarak programı indirin. Bu program ile silinen fotoğrafları geri getireceğiz. Programı indirdikten sonra giriş yapın. Bu program silinen videoları geri getirmiyor. Sadece fotoğrafları geri getiriyor

Programda, START BASIC PHOTO SCAN, diye bir yazı çıkacak bu yazıya tıklayin. Resimde zaten görünüyor.Uygulama telefonunuzu tarayacak 1 dakika falan sürebilir fotoğrafların fazlasına bağlı.

Silinen fotoğrafları geri getirme
Silinen fotoğrafları geri getirme

Tarama sonucu çıkan fotoğrafların bazı silinmeyen fotoğraflarda çıkıyor. Şimdi bu fotoğraflari nasil galeriye kaydedecegiz? Eğer fotoğrafları tamamını galeriye kaydetmek isterseniz.

Seçeneklere tıklayın SELECT ALL seçeneğine tıklayın hepsinide işaretleyecek daha sonra hemen alta mavi bir yazı var RECOVER o seçeneğe tıklayın önünüze üç tane seçenek çıkacak.

Siz ortadaki seçeneğe tıklayın Dosyalara gidecek. Burda fotoğrafı kaydetmek istediğiniz klasörü seçeceğiz. Siz DCIM klasörüne tıklayın. Ve klasörde CAMERA klasörüne tıklayın ve ok’ a basın hepsinide camera klasörüne kopyalayacak.

Tek tek kaydetmek isterseniz bir fotoğrafa dokunun fotoğrafın üstünde üç nokta var yani seçenekler tuşuna basin ve yine üc seçenek çıkacak ü ortadakine basin istediginiz yere kaydedin.

İnşallah Faydalı olmuştur okuduğunuz için teşekürler. Reklâmlara tiklayarak destek olabilirsiniz

İlgili yazılar

Instagram şifresiz takipçi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.