Facebook’ta silinen mesajları geri getirme Kesin!!!

Merhaba bugünkü yazımız messenger silinen mesajlar geri getirme kısmını yani Facebook’ta silinen mesajları nasıl geri getirebiliriz sizlere onu göstereceğim.

öncelikle işlemler gayet basit. Siz yazdıklarımı harfiyen yerine getirin. Rahatlıkla messengerde silinen mesajları geri getirebilirsiniz.

Eğerki mobil ile facebook’a bağlanacaksanız yani elinizde akıllı telefon varsa yazıyı okumaya devam edin. Çünkü mobil ile masaüstü tamamen aynı değil. Onun için mobil ile masaüstü farklı bir şekilde anlatım.

Önce mobili anlatıyorum. Facebook giriş yapın. Ayarlar kısmından facebook Bilgilerin başlığı altında bilgilerini indir. En alta dosya oluştur kısmına tıklayın.

facebook şifresi isterse şifrenizi girip devam edin. Aynı masaüstündeki gibi 10 dakika sonra facebook bildirimlere girin. Buraya bir bildirim gelecek facebook dosyanız hazır diye bu bildirime tıklayın şifre isterse girin facebook dosyanızı indirin.

dosyayı indirdikten sonra zipten çıkarın. Telefon hafızasından Download klasörüne girin. Zipten çıkartığınız dosya burda olacak bo dosyayı açın.

ve messenger silinen mesajlar fotoğraflar videolar, yani messenger sildiğiniz herşeyi burdadır. Diyelimki sildiğiniz bir mesaja bakmak istiyorxunuz o zaman messages klasörüne bakın.

Burda sohbet ettiğiniz bütün kişiler isimler yazılı istediğiniz isme tıklayıp facebookta silinen meajlara bakın.

Messenger silinen mesajlar geri getirme masaüstü ile

Eğer masaüstü ile bağlanırsanız facebook hesabınızla giriş yapın. Ayarlar kısmından genel kısmının hemen altında facebook bilgilerin kısmına tıklayın. Resimde belirtmişim bilgilerini indir seçeneğine tıklayın.

Buraya kadar geldik bu kısımda ister silinen fotoğraflar, silinen mesajlar, kısacası bütün facebook bilgileriniz burdadır. Sizin yapmanız gereken sağdaki dosya oluştur kısmına tıklamak Ve eğerki facebook şifrenizi isterse şifrenizi girip devam edin.

Bilgilerinin bir kopyası oluşturuluyor diye ekrana bir yazı gelecek buraya kadar tamamsa siz bekleyin. Yaklaşık 10 ile 15 dakika içerisinde facebook hesabınıza bir bildirim gelecek facebook bilgileriniz hazır diye bu bidirime tıklayın.

Facebook bilgilerinizi indirin. Zip dosyasından çıkarın. Örneğin facebookta silinen mesajlara bakmak istiyorsunuz messages bölümüne tıklayın. Daha önce sildiğiniz vey silmediğiz bütün sohbetler burda isimleride yazıyor. istediğiniz sohbete tıklayın mesajı açın. Fotoğraflar photo diye yazar başlıklar ingilizce haberiniz olsun. Messenger silinen mesajlar geri getirme yazımız umarım beğenmişsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.