İnstagram video indirme

Merhaba ben Vedat bugünkü yazımız instagram video indirme Facebook videoları nasıl indirilir. YouTube videoları nasıl indirilir. Youtabe MP3 indirme bunları göstereceğim

İster instagram video uygulaması ile ister website ile instagram videolarını rahatlıkla indirebilirsiniz. Şimdi bu programı indireceğiz ilk önce BURAYA tıklayın.

Programı indirin. Peki bu snabtube programını nasıl kulanacağiz. Şimdi ki instagramda bir video,kendi videonun yada başkasının videosunu bağlantı linkini kopyalayıp.

Eğer bağlantı linkini kopyalama bilmiyorsanız. Video ya girip sağ üst köşede üç nokta üste üste oraya tıklayın bağlantıya linki kopyalaya tıklayın. Bu şekilde bağlantı linkini kopyaladik.

Şimdi snabtube programını açın yani indirdiğiniz programı, açın, yukarıda arama kısmına, bu bağlantı linkini yapiştirin ve yandaki ara tiklayin. Burda videonuz çıkacak.

Resimde belirttiğim sarı renkli indirme simgesine tıklayın. Birkez daha link gelecek indirin deyince indirecek. Arkadaşlar belki biraz karışık oldu ama, programı indirin kendiniz yaptığınızda çok kolay gelecek.

İnstagram video indirme websitesi ile

Peki instagram video indirme iPhone ile yapsanız yada elinizde masaustu veya leptobunuz varsa online ile yapacaksınız. İşte bunun için bir websitesi Var. Buda oldukça basit BURAYA tıklayın.

websitesine gidin aşağıdaki resimde belirdigim gibi o alana instagramda indirmek istediğiniz videonun bağlantı linkini yapistirin. Ve indire tıklayın bukadar basit. Bu şekilde video paylaşabilirsiniz sosyal ağlarda

İnstagram video indirme
İnstagram video indirme

Facebook videolarını indirmek için Facebook programıyla bağlanınca yada masaüstü bilgisayara ile girin Facebook’ta indirmek istediğiniz videonun sağ üst kısmında üç nokta üst üste kısmına tıklayın  orda baglantiyi kopyala diyor ona basın bağlantıyı kopyalayin. Kopyaladiginiz bağlantıyı snabtube programında yukarıdaki arama kısmına yapiştirin. Ve indirin.

YouTube videolarını indirmek için, aynı İnstagram video indirme gibi indirebilirsiniz. Eğerki görüntü bulanıksa size başka bir tane websitesi vereceğim. Bu site’de videoları HD kalitesinde indirebilirsiniz. Bu verdiğim siteye tiklayin. Youtabede hangi videoyu indirmek istiyorsanız. O videonun bağlantı linkini kopyalayin. Kopyaladiginiz bağlantı linkini bu sitede arama kısmına yapiştirin. Video otomatik çıkacak. İster HD ister normal çözünürlükte indirebilirsiniz.

YouTube MP3 indirme

Peki youtabede beğendiğiniz bir müziği nasıl indirirsiniz bunun içinde bir çözum var. tamam birsürü program var müzik indirmek için,  ama  programların müzik kalitesi çok düşük.

BURAYA tıklayın bu sitenin arama kısmına istediğiniz youtabede müziğini bağlantı linkini kopyalayıp bu siteye yapiştirin. İndir kısmına tıklayıp indirin arkadaşlar çok basit biraz uzun oldu ama bir sefer yaptığınızı bidahakine rahatlıkla yaparsınız. İnşallah fayda sağlamıştır.

Ilgili yazılar

Instagram şifresiz takipçi gönderme

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.