İnstagram şifre vermeden takipçi kasma

İnstagram şifre vermeden takipçi kasma, şifre vermeden takipçi kazan instagram, şifre vermek gerçekten risk onun için şifrenizi vermeyin.

İnstagram şifresiz takipçi gönderme, Bu şifresiz takipçi gönderme aracı iki şekilde oluyor. Şimdi size iki tane site vereceğim.

Biri ücretli diğeri ücretsiz. Ilk önce size ücretsiz olan siteyi vereyim. Elbetteki ücretsiz varken neden ücretli siteye tıklayalım dımı

Ama öyle değil işte ücretsiz olan herzaman doğru çalışmıyor bazende sıkıntı veriyor bunu sadce takipçi artırmak için kulanabilirsiniz.

İntagram takipci sitesine tıklayın. Ücretsiz olan siteye girin. İnsta takipçi kazan, seçeneğine tıklayın. Sitenin resmi hemen aşağıda

İnstagram  takipci gönderme 2019
İnstagram takipci kasma

İnstagram şifresiz takipçi gönderme, istediğiniz kulanici adı girin. Ücretsiz takipçi kazan’ a tıklayın. Burda 1000 2000 ve 5000 bine kadar takipçi diyor.

Siz isteğinize bağlı seçip devama basıyorsunuz ve takipçiler geliyor. İnstagram şifre vermeden takipçi kasma bu şekilde oluyor.

İnstagram şifresiz takipçi gönderme ücretli

ücretli siteyide vereceğim. İnstagram şifresiz türk beğeni gönderme, instagram görüntülenme hilesi şifresiz, ve gerçek kullanıcılar.

Bu yazılarda ilginizde çekebilir.

Bunlar yani burda takipçi gönderseniz bunların hepsi instagram kulanan gerçek kişiler. Ayrıca güvenli hepside türk olması ayrı bir guzelik olmuş.

Takipci satin al sitesine tıklayıp siteye gidin orda ücretli olduğu için, ucret vereceksiniz. Şifrenizi girmeye gerek yok şifresiz beğeni, instagram şifre vermeden takipçi kasma, gibi herşey var. şifresiz takipçi gönderme aracına Eklediğiniz her bir fotoğraf bir ay boyunca otomatik beğeni alır.

Bır çoğumuz biliyordur hileli takipçi artırma. İnstagram şifresiz takipçi gönderme, şifresiz takipçi gönderme aynı zamanda başkasınada takipçi göderebilirsiniz.

kısadan anlatayım başka sitelere instagram bilgilerinizi girip. İnsta takipci kasma ücretsiz artırabiliyorsunuz.

Sahte bir hesapla takipçi gönderme

Evet yanlış duymadınız kullanıcı adı ve şifrenizi giriyorsunuz. İnstagram takipci hilesi güvenlimi? Dediğinizi duyar gibiyim. Kesinlikle güvenli değil.

takipçi hilesi almak için güvenilir siteler hangileri? Güvenilir site yok sahte bir hesapla instagram beğeni kasma göndereceğiz

Şimdi diyeceksiniz madem güvenli değil niye o zaman takipçi hilesi artırmadan bahsediyorsun. Dediğim gibi sahte birhesapla yapacağız.

Binevi instagram şifresiz beğeni yapmış olursunuz. yani sahte bir hesap ile yapacağız. Orjinal hesap ilgili hiçbir bilgi vermeyeceğiz. O yüzden hesabımız güvende olacak bundan emin olun. İnstagram takipçi kasma

Birde şöyle birşey var instagram beğeni hilesi 2019 şifresiz artırmak için instagram bilgilerimizi giriyoruz ya,o bilgilerimizi girdiğimiz siteler şöyle birşey yapıyorlar.

Bizim instagram hesabımızı kulanarak instagram takipçi olarak gönderiyorlar. Arkadaşlar eğer yazıyı okumak istemiyorsanız direk instagram şifresiz takipçi gönderme aracı’na gitmek isterseniz buyrun link takipkutusu

İstek gönderdiğiniz kişiler isteğinizi kabul edince, telefonunuz bildirim yağmuruna tutuluyor.. Buda baya rahatsız edici oluyor. Kanıt olarak aşağıdaki sahte hesab’a bakın.

İnstagram takipçi ve beğeni artırma 2019
İnstagram takipçi ve beğeni artırma 2019

bu bildirimler hergün geliyor insan kendi instagram hesabından soğur. Onun için bu hatayı yapmayın.

İnstagram sahte hesap ve link ile takipçi artırma 2019

Şimdi gelelim sahte hesapla kendimize instagram takipci ya da beğeni kazandırma ya. Öncelikle sahte bir Instagram hesabı açın. Sahte hesaptan ziyade yani yeni bir Instagram hesabı açın.

Hesabı açarken profil resmi ekleyin. Kullanıcı adı ve şifrenizi unutmayın.
Takipçi gönderme  tıklayarak giriş yapın.

Yalnız giriş yaparken şifrenizi doğru girseniz bile yine şifreniz yanlış diyebilir birkaç defa deneyin giriş yapana kadar.

Şimdi bu anlatacağım instagram takipçi hilesi 2019 instagram şifre vermeden takipçi kasabilirsiniz. Paylaşımınıza beğeni almak içinde yazıyı okumaya devam edin.


Giriş yaptığınızda resimde gösterdiğim gibi başkasının hesabına takipçi kasma göndermek icin tıklayın diyor. O yazıya tıklayın

aşağıda arama kısmı var. Bu arama kısmına takipçi artirmak istediğiniz instagram hesabınızın kullanıcı adını girin. Ve kullanıcıyı bul tıklayın.


Tıkladığınızda profil fotoğrafınızdan kendi hesabınız zaten tanıyacaksınız.

Kendi hesabınızı seçince beğeni gönderde birseferde en fazla 90 takipçi gönderebiliyorsunuz. Bu size kalmış bisey instagram beğeni kasma takipçi göndermek bu şekilde basit.

İnstagramda link ile beğeni alma 2019

İnstagram Takipci göndermeyi öğrendik şimdi fotoğrafınıza yada paylaşımınıza nasıl beğeni göndereceğiz. Bu konu instagram takipçi göndermek gibi değil.

Bunu yapabilmek için instagram beğeni kasma istediğiniz fotoğrafınıza tıklayın. Seçenekler kısmına yani üç nokta üst üste olan simge’ye tıklayın orda bağlantıyı kopyala diye bir yazı çıkacak. O yazıya tıklayın. Bağlantı kopyalandı diyecek.

İşte o bağlantı fotoğrafın linki’dir. En Aşağıdaki fotoğrafta belirttiğim gibi beğen al kısmına tıklayın.

Beğen gönder kısmına tıklayın. Fotoğraftaki gibi gönderi urls’ine linki yapıştırın. Gönderiyi bul tıklayın,

ve fotoğrafınız görünecek ordanda birseferde enfazla 90 beğeni gönderebilirsiniz. Bu şekilde instagram 10.000 takipçi hilesi şifresiz bişekilde yapabilirsiniz

şifre vermeden takipçi kazan instagram ile size bir site daha vereceğim. Bu sitede takipci hilesi yapabilirsiniz.

Bunlardan bir digeri takipçi hilesi yapma sitesi bu sitede anlatığım şekilde sahte bir hesapla girin. Kendinizi yada başkasına şifresiz takipçi gönderebilirsiniz.

Daha fazla takipçi isterseniz bu sitelere saatlik girin. Her seferinde 100-150 takipçi gönderin baya takipçi kazanırsınız. Bu yazıların aynısını istiyorsanız reklamlara bir kez tıklayıp destek olabilirsiniz.

Burda kafanız karışmasın detaylica anlattığım için uzun oldu. Kısaca fotoğrafın linkini yapıştırıp instagram beğeni yapabiliyorsunuz.

Benden bu kadar kafanıza takılan birşey yada yapamadığınız bişey olursa yorumlarda yazabilirsiniz.

Bu yazıda ilginizi çekebilir

İnternetten para kazanma gerçek yöntemler 2019

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.