İnstagram şfresiz takipçi ve beğeni gönderme

İnstagram   takipçi artırma. Başkasının hesabına takipçi gönderme instagram beğeni kasma begenilerim yuksek olsun istiyorum. Her paylaştığım yüksek begeni ve şifresiz Beğeni alsın kim istemezki. Yazdiklarimi uygularsanız. Bunların hepsinide yaparsınız.

Instagram 1k takipçi 5000 takipçi hilesi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz . Peki ne yapacağız?Yazımı sonuna kadar okuyup gereken ayarları yaparsanız, size söz veriyorum beğenilerinizde yükselecek instagram beğeni kasma işleminide rahat bir şekilde yapacağız.

Bır çoğumuz biliyordur hileli takipçi artırma. İnstagram beğeni hilesi 2017 dekiler eskilerde kaldi. Bilmeyenlere kısadan anlatayım başka sitelere instagram bilgilerinizi girip. İnsta takipci kasma ücretsiz artırabiliyorsunuz.

Evet yanlış duymadınız kullanıcı adı ve şifrenizi giriyorsunuz. İnstagram takipçi hilesi güvenlimi? Dediğinizi duyar gibiyim. Kesinlikle güvenli değil. İnstagram takipçi hilesi almak için güvenilir siteler hangileri? Güvenilir site yok sahte bir hesapla instagram beğeni kasma göndereceğiz

Şimdi diyeceksiniz madem güvenli değil niye o zaman takipçi hilesi artırmadan bahsediyorsun. Dediğim gibi sahte birhesapla yapacağız.

Binevi instagram şifresiz beğeni yapmış olursunuz. yani sahte bir hesap ile. Orjinal hesap ilgili hiçbir bilgi vermeyeceğiz. O yüzden hesabımız güvende olacak bundan emin olun.

Birde şöyle birşey var instagram beğeni hilesi 2019 şifresiz artırmak için instagram bilgilerimizi giriyoruz ya,o bilgilerimizi girdiğimiz siteler şöyle birşey yapıyorlar. Bizim instagram hesabımızı kulanarak instagram beğeni başkasına takipçi olarak gönderiyorlar. Arkadaşlar eğer yazıyı okumak istemiyorsanız direk linke gitmek isterseniz buyrun link takipkutusu

İstek gönderdiğiniz kişiler isteğinizi kabul edince, telefonunuz bildirim yağmuruna tutuluyor.. Buda baya rahatsız edici oluyor. Kanıt olarak aşağıdaki sahte hesab’a bakın

İnstagram takipçi ve beğeni artırma 2019
İnstagram takipçi ve beğeni artırma 2019

bu bildirimler hergün geliyor insan kendi instagram hesabından soğur. Onun için bu hatayı yapmayın.

İnstagram sahte hesap ve link ile takipçi artırma 2019

Şimdi gelelim sahte hesapla kendimize takipçi ya da beğeni kazandırma ya. Öncelikle sahte bir Instagram hesabı açın. Sahte hesaptan ziyade yani yeni bir Instagram hesabı açın.

Hesabı açarken profil resmi ekleyin. Kullanıcı adı ve şifrenizi unutmayın.
BURAYA tıklayarak giriş yapın. Yalnız giriş yaparken şifrenizi doğru girseniz bile yine şifreniz yanlış diyebilir birkaç defa deneyin giriş yapana kadar.

Şimdi bu anlatacağım insta takipçi hilesi 2019 şifresiz bir şekilde yapacaksiniz Paylaşımınıza beğeni almak içinde yazıyı okumaya devam edin.
Giriş yaptığınızda resimde gösterdiğim gibi başkasının hesabına takipçi kasma göndermek icin tıklayın diyor. O yazıya tıklayın

aşağıda arama kısmı var. Bu arama kısmına takipçi artirmak istediğiniz instagram hesabınızın kullanıcı adını girin. Ve kullanıcıyı bul tıklayın.
Tıkladığınızda profil fotoğrafınızdan kendi hesabınız zaten tanıyacaksınız.

Kendi hesabınızı seçince beğeni gönderde birseferde en fazla 90 takipçi gönderebiliyorsunuz. Bu size kalmış bisey instagram beğeni kasma takipçi göndermek bu şekilde basit.

İnstagramda link ile beğeni alma 2019

Takipçi göndermeyi öğrendik şimdi fotoğrafınıza yada paylaşımınıza nasıl beğeni göndereceğiz. Bu konu takipçi göndermek gibi değil.

Bunu yapabilmek için instagram beğeni kasma istediğiniz fotoğrafınıza tıklayın. Seçenekler kısmına yani üç nokta üst üste olan simge’ye tıklayın orda bağlantıyı kopyala diye bir yazı çıkacak. O yazıya tıklayın. Bağlantı kopyalandı diyecek.

İşte o bağlantı fotoğrafın linki’dir. Aşağıdaki fotoğrafta belirttiğim gibi beğen al kısmına tıklayın.

İnstagram takipçi artirmak
İnstagramda takipçi ve beğeni arttırmak 2019

Beğen gönder kısmına tıklayın. Fotoğraftaki gibi gönderi urls’ine linki yapıştırın. Gönderiyi bul tıklayın, ve fotoğrafınız görünecek ordanda birseferde enfazla 90 beğeni gönderebilirsiniz. Bu şekilde instagram 10.000 takipçi hilesi şifresiz bişekilde yapabilirsiniz

İnsta takipçi insta beğeni hilesi size bir başka site daha size bir site daha vereceğim. Bu sitede takipci hilesi yapabilirsiniz. Bunlardan bir digeri takipçi hilesi yapma sitesi bu sitede anlatiyim şekilde sahte bir hesapla girin. Kendinizi yada başkasına şifresiz takipçi gönderebilirsiniz.

Daha fazla takipçi isterseniz bu sitelere saatlik girin. Her seferinde 100-150 takipçi gönderin baya takipçi kazanırsınız. Bu yazıların aynısını istiyorsanız reklamlara bir kez tıklayıp destek olabilirsiniz.

Burda kafanız karışmasın detaylica anlattığım için uzun oldu. Kısaca fotoğrafın linkini yapıştırıp instagram beğeni yapabiliyorsunuz. Benden bu kadar kafanıza takılan birşey yada yapamadığınız bişey olursa yorumlarda yazabilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

SORU SORUN

Instagram ve facebook profilime kim baktı

instagramda arşivlenen fotoğrafı geri getirme

Silinen fotoğrafları geri getirme

Instagram şifresiz takipçi gönderme

Yorumlar 27

Bir cevap yazın