İnstagram profilime kim baktı facebook profilime kim baktı

Eğer yazım fayda sağlarsa reklama tıklayarak destek olursanız sevinirim. İnstagram profilime kim baktı.

İnstagram profilime bakanları nasıl öğrenirim. Aslında bir çoğumuzun merak ettiği bir şey   bende çok merak ediyordum. Ve bu konuyu araştırmaya karar verdim. Araştırmalarımın sonucu olarak birtane program buldum.

Ben buna pek inanmazdım. İnstagram profiline bakanlar nasıl görünür?  Gerçekten instagram profiline bakanlar  program  ile buldum. Bu program instagram profiline ne zaman bakmiş kaç dakika bakmış.

Hepsinide gösteriyor üstelik profilime kim bakmış ücretsiz.Peki instagram profilime bakanlar doğrumu? Evet ben bizzat denedim oluyor. Arkadaşlar BURAYA tıklayarak programı indirin. Giriş yaptığınızda  karşınızda  instagram ve facebook  çıkacak

.Siz ister instagram, istersenizde facebook seçip    kulanici bilgilerinizi girip, giriş yapıyorsunuz.İnstagram giriş yaptığınız diyelim. Resimde belirttiğim yere tıklayın profilime kim baktı. Resiminize ne zaman bakmış hepsini gösteriyor.

İnstagram profilime kim baktı
İnstagram profilime kim baktı

Peki  facebook hesabiniza bakmaya ne dersiniz?  Programa tekrar giriş yapın. Bu sefer facebook seçip giriş bilgilerinizi girin. Ve ilk baştaki  yazıya giriş yapın aynı insagramdaki gibi profilinize bakanları görebilirsiniz. 

Bence program doğru gösteriyor sizce doğru gösteriyor mu yorumlarda belirtin başkasına da fayda sağlasın okuduğunuz için teşekkürler.

İlgili yazılar

İnstagram şifresiz takipçi gönderme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.