İnstagram hesap silme kalıcı hesap dondurma

Merhaba arkadaşlar hoşgeldiniz yine başka bir konuyla karşınızdayız. Bugünkü konu instagram hesap silme tamamiyla kalıcı nasil silinir. Bunu göstereceğiz. Reklamlara tiklayarak destek olursaniz size minnet kalirim

hesap silme, işlemini iki farklı şekilde inceleyeceğiz. Birincisi olarak instagram kalıcı hesap silme, ikincisi instagram hesap dondurma 2019 eğer kalıcı olarak instagram hesap sileceksiniz hemen aşağıdaki instagram kapatma linki tıklayın.

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

Bu verdiğim linke tıkladıktan sonra direk instegrama giris kismindan giris yapin. Size neden instagram hesabınızı silmenizi söyleyecek. Siz kendinize göre bir seçenek belirleyin ve şifrenizi girin. Hesabımı kalici olarak sil butonuna tiklayin. Resimde göstermişim Hesabınız tamamıyla silinir. Ancak eğer hesabınız geçici olarak kapatilsin yani instagram hesap dondurma istiyorsanız. Yazımı okumaya devam edin.

İnstagram hesap dondurma

Bu özelik aynen facebook hesap dondurma işlemi gibidir.instagram hesabınizi geçici olarak kapatıyorsunuz. Istediğiniz zaman giriş yapıp açabiliyorsunuz. Şimdi bunu nasıl yapacağımıza bakalım.

Tarayicinizdan İnstagram giriş yap yalnız dikkat edin tarayicinizdan olsun instagram mobil uygulaması degil instagram giris yapın tarayıcıdan sol üste ayarlar butonu var. Ona tıklayın

Ayarlara tıkladıktan sonra en uste profilimi düzenle seçeneğine tıklayın. En aşağıda resimde de belirtigim gibi hesabımı geçici olarak kapat. Tıkladıktan sonra size hesabınızı neden kapatmak istediğiniz soracak orda kendinize uygun seçeneği seçerek ve şifrenizi girerek hesabınızı geçici kapatabiliyorsunuz.

İnstagram hesap silme
İnstagram hesap silme

Yazımız umarım fayda vermiştir okuduğunuz için teşekürler

Bunlarda ilginizi çekebilir.

Ligtv bedava izleme programı

Silinen fotoğrafları nasıl geri getirilir

Vodafone bedava internet 2019

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.