Google reklam kodu nereye yapıştırılır 2019

Bir reklama tiklayarak destek olursaniz sevinirim. Google reklam, siteye reklam ekleme, WordPress yazı icine reklam ekleme, bunlara değineceğiz.

google para kazanma, için hani adsense başvurduğumuzda, daha hesap onaylamadan önce bir kod veriyor ya, head etiketleri arasina yapistrin diyor işte o kodu nereye yapistircagimiz anlatacağım.

Worpres’te yeni olsanız bile idaa ediyorum bu yaziyi tamamen okuyup gerekenleri yaparsaniz kesinlikle rahat bir şekilde yapacaksınız. WordPress adsense reklam yerleşimi, aynen bu şekilde işleniyor.

Özelikle çoğu sitede baktım kimse doğru düzgün anlatamamış. Bazilari colormag reklam ekleme,eklentisi ile halletmemizi söylemiş. Biz bugün eklentiyle uğraşmadan kod yapıştırmayı kolay bir şekilde yapacağız.

Şimdi wordpress panelimize giriş yapalim. Panelde Görünüm, kısmına tıklayın Duzenleyiciye tıklayın. Tema dosyalari çıkacak. Bu dosyalar arasından. Header.php seçeneğin e tıklayın.Adsense php, dedikleri yer burası

Şimdi buraya dikkat edin.<Head><meta
Hemen yanına yada aşağısına ekleyin. Ve aşağıda dosyayı guncele yada kaydet butonuna tıklayın. Resimde de göstermişim evet bu kadar bunları yaptığınızda reklam kodu ekleme işlemi bukadar.

Google adsense reklam kodu nereye yapıştırılır
Google adsense reklam kodu nereye yapıştırılır

Eğer adsenseden onay alırsaniz, otomatik reklam kodunu size verecekler. O reklam kodunuda aynı bu head etiketine ekleyin okuduğunuz için teşekürler.

spotify bedava şarkı indirme

Vodafone bedava internet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İnstagram profilinize bakın kim bakıyor!!!

İnstagram profilime bakanları nasıl öğrenirim. Aslında bir çoğumuzun merak ettiği bir şey   bende çok merak ediyordum. Ve bu konuyu araştırmaya...

Kapat