Cbc sport canlı izle, tv’den nasıl canlı izlenir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere cbs sport nasıl kurulur?  Cbc sport ne ise yarar? Biskey şifresi nedir frekans bilgileri gibi hertürlü bilgiyi paylaşacağım.

interneten şampiyonlar ligi maçları uefa avrupa ligi için

cbc sport canlı izle tıklayın

izleyin tvden izlemek için yazıyı okumaya devam edın.
CBC SPORT CANLI İZLE… çanak ayarı nasıl yapılır. Cbc sport  Frekans Ayarları nedir? UEFA Avrupa Ligi Maçları, ve şampiyonlar ligi maçlarını CANLI İzleme, cbc azerbaycan, şifreli kanalları, Şifresiz olarak ekranlara yansıtıyor. Peki cbc az nasıl izlenir?

Bu kanal genelde şifreli olan şampiyonlar ligi ve Uefa avrupa ligi maçlarını  izlemek için cbc azerbaycan kanalıdır.

Lig tv izle apk uygulaması için tiklayin

cbc sport türksat 4a çanak  uzerinden kuracagiz. ve cbc sport biskey şifresini verceğim. Bu verdiğim  biskey şifresiyle  nasıl  girip kanalı açacağınızı anlatacağım.

Biskey şifresini yazının aşağısında anlatım. Çünkü ilk olarak çanak ayarlarını yapalım. Çanak ayarlari bilmeyenler var.  ondan sonra biskey şifresiyle kanalı açarız.

Öncelikle  cbc azerbaycan türksat 4a çanak elembirin yanına birtane elembir bağlayacağız paralel olarak.  Resimde  gösterdiğim  şekilde  Dikkat edin elembiri çanağın  sağ taragina bantla saralım. 

Yani siz çanağın arkasina gecin sağ  tarafinaniza diger elembirin yanina yapisitirn Bu bantladigimiz elembire  birtane kablo bağlıyoruz.

Bide çanağı hic elemeyim yani sağa sola oynatmayın  gerek yok sadece elembiri haledin tamamdır.

Bu resimde de  gördüğünüz disect, peki disect nedir? Disect,  çanağımızdan gelen iki tane kabloyu uydu alıcımıza bir tane kablo olarak gider  yani uydu alıcımıza iki tane kablo gideceğine bu alet sayesinde bir tane olarak gider.

Resimde zaten gösterdim cbc azerbaycan, kablosunu ve türksat 4a kablosunu nereye takacağınızı  gösterdim. S1 numara cbc az kanalı, S2 numara  türksat 4a kablosudur. Ortadaki rx    kablo uyduya giden kablo resimdeki gibi.
 
Bağladıktan sonra  televizyonu  açıp birkaç uydu ayarı  var. Uydu ayarlarindan kuruluma tiklayin.
Ve şu frekans bilgilerini girin.

CBC sport hd tv frekans ve Bisskey şifresi Bilgileri

Uydu: sirius seçin

Frekans: 11135 H 27500

BISS Key : 1313131313131313

SID:00801
Disect 1-2 olarak ayarlayın.

Bu bilgileri girdikten sonra arama bölümüne  basın kanallar gelecek  ve şifreli kanaları aşağıdaki biskey şifresini girin.

Azeri kanalı izlemek, için gerekli frekans ve biskey şifresini sizinle paylaştım . Öncelikle  uydu kumandasını elimize alalım. MENÜ tuşuna basalım. Ayarlar kısmına tıklayalım.

En  aşağıda DİĞER AYARLAR ona tıklayın. Biraz aşağı gelin BISS SIFRESİ  yazısına  girin. Burda kanallar çıkacak, en alta CBC_sport hdtv sağında birden fazla sıfır  var. Bu sıfırlar yerine yukardaki Biskey şifresini girin. Sıkıntı yaşayan olursa yorumlarda belirtin. Yardımcı olurum.

İlginizi cekecek yazilar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.