AdSense onaylatma kesin çözüm 2020

Merhaba arkadaşlar ben Vedat, bugün AdSense onaylatma, almayanlar için., AdSense onayı nasıl alınır başvurmak için kaç tane yazı olması gerek. Trafik  nekadar olmalı bütün bu konulara değineceğiz.
 

Birçok sitede belki görmüşsünüz adsense onaylatmak için bilmem 30 yada 40 yazi olması gerek, aslinda bunlarin hicbirine kulak asmayin. Yazınız Eğerki günlük belirli trafik alıyorsa 200 yada 300 alıyorsa bu trafik onay almak için yeterlidir.


Biliyormusunuz?  ben AdSense ye başvurdugumda  9 tane yazım vardı. Evet yanlış duymadiniz sadece 9 tane yazı, eminim bir çoğunuz içinizden bu imkansız diyebilir. Google yazılardan ziyade günlük trafiğine bakar.

Peki benim trafiğin ne kadardi günlük olarak 200 -250 civarı vardi. Ben bu şekilde başvurdum ilk bâsvurumda tabiki kabul etmedi neden mi? Çünkü ben İngilizce bir yazıyı Türkçeye çevirerek paylaştım bu yüzden beni uyardı o yazıyı sildim. Tekrar başvurdum. Bu sefer kabul etti.

5 adımda Adsense onaylatma

Yazdığınız yazı kesinlikle size özgü olmalı bir paragraf dahi, başka yerlerden alıpta yazmayin. Yada yapiştirmayin.
Şimdi size 5 adımda %90 adsense onaylatma islemi yapacağız.Bu 5 adımı yerine getirin. Eminim hesabınız onaylanacak. Şimdi bu beş adıma göz atalım.
 
1- Alan adi:  alan adınız üst seviye olmalı, eğer alan adınız, alt alan adı ise bu şekilde hesabınızın onaylanması çok zor. Peki  Alt alan adı  nedir?  Diyelim ki       
 
https://www.ute7.com bu şekilde üst seviye alan adıdır.

Https://www.ute7.blogspot.com bu  şekilde alt aladir. Dikkat edin bu şekilde kabul etmez.

2-İletişim sayfası: iletişim sayfası olmaması AdSense için önemli bir eksiklik onun için iletişim sayfamız olsun.
 
3-Gizlilik politikası: bazı kişiler gizlilik politikası olmadan, onay aldığını söyler de yine siz gizlilik politikası ekleyin.

4-Hakinda sayfasi: buda mutlaka olmalı sitenize gelen ziyaretçilerin sizin kim olduğunuzu bilmelidir.
 
5- Tasarım: kullandığınız tema özelikle kulanici dostu olmali, yani karmaşık falan olmasın sade bir tema benim size önerecegim sade tema olarak basic teması bu tema çok sade bir temadir.

Evet bir yazının daha sonuna geldik. Bu beş adımı yerine getirin eminim hesabınız onaylanacak.yaziyi okuduğunuz için teşekkürler. Yaziyi beğendiyseniz yukarıdaki beğen butonuna basmayi unutmayın.

Bu yazilarda ilginizi çekebilir

Ligtv bedava izle

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.